Montag, 25 September 2023

II spotkanie otwarte Interdyscyplinarnych Studiów Europejskich

(0 votes)

II spotkanie otwarte ISE

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugim spotkaniu otwartym poświęconym kierunkowi „Interdyscyplinarne Studia Europejskie” (ISE), prowadzonemu na Uniwersytecie Wrocławskim przez Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych oraz Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy’ego Brandta (CSNE).

Spotkanie odbędzie się 26 września (wtorek) 2023 roku w godzinach 16.00-18.00 w formule zdalnej (platforma Zoom).

Link do spotkania:

Na pytania będą odpowiadali pracownicy naukowi CSNE prowadzący zajęcia na kierunku ISE, dr Piotr Przybyła i dr Maciej Olejnik.

Jeżeli jesteś zainteresowany studiami na naszym kierunku napisz do nas!

Read 589 times