poniedziałek, 16 marca 2020

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną

(0 głosów)

CSNE budynek zdalnie

W związku z zaistniałą sytuację epidemiologiczną i w trosce o zdrowie pracowników decyzją Dyrektora CSNE w tym tygodniu Centrum będzie zamknięte, a pracownicy będą pracowali zdalnie. We wszystkich pilnych kwestiach i w razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Mamy nadzieję, że niedługo sytuacja się ustabilizuje.

Jednocześnie, zgodnie z Zarządzeniem Nr 29/2020 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 11 marca 2020 r. informujemy, że najbliższe wykłady z cyklu "Miasto i człowiek" zostały odwołane. Zachęcamy do zapoznania się z Zarządzeniem i śledzenia pojawiających się komunikatów.

Aktualności i komunikaty związane z zagrożeniami COVID-19 na Uniwersytecie Wrocławskim można śledzić na stronie UNI.WROC.PL

Czytany 89 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 17 marca 2020 09:12