piątek, 01 kwietnia 2022

KN IDE rekrutuje

Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich ogłasza nabór w swoje szeregi. KN IDE to grupa zaangażowanych, kreatywnych i aktywnych studentów, którzy chcą się stale rozwijać i wyciągnąć ze studiowania jak najwięcej. Wszystko zaczęło się z inicjatywy studentów Interdyscyplinarnych Studiów Europejskich i rozciągnęło na studentów innych kierunków chcących działać. Ich obszar zainteresowań jest szeroki, nawiązali współpracę z licznymi organizacjami i angażują się w przeróżne inicjatywy - nie tylko naukowych. Zorganizowali już dwie międzynarodowe konferencje, które spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem i już przygotowują kolejną!

Centrum od początku stara się wspierać działalność Koła, z tego wzglądu zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonym ogłoszeniem oraz udziału w rekrutacji!

KN IDE nabor

Nowy semestr, nowy ty?

Wraz z początkiem wiosny zadbaj o swój rozwój osobisty!

???????? Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich otwiera bramy do swojego dream-teamu!????????????‍♀️????????
❓Chcesz robić coś więcej niż tylko studia?
❓Chcesz spędzać czas z kreatywnymi młodymi ludźmi, z którymi możesz podbić UWr i nie tylko?
❓Chcesz poszerzyć swoje CV o status współorganizatora międzynarodowych eventów i konferencji naukowych?

Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś TAK, to czekamy właśnie na Ciebie!

U nas rozwiniesz się w takich obszarach jak:

????????Grafika
????????Komunikacja
????????Tłumaczenia
????????Marketing
????????Administracja

Co zyskasz dołączając?

✅możliwość udziału w wewnętrznych kursach skierowanych wyłącznie do członków koła
✅możliwość udziału w zagranicznych szkołach letnich oraz ich dofinansowania przez współpracujące z nami jednostki
✅możliwość współpracy z instytucjami europejskimi (m.in. Komisją Europejską)
✅szansa na rozwój kariery naukowej oraz zaangażowanie się w projekty badawcze
✅wraz z dołączeniem nabywasz pierwszeństwo aplikacyjne we wszelkich rekrutacjach na nasze wydarzenia, szkolenia oraz konferencje międzynarodowe
✅będziesz tworzyć projekty we współpracy z najważniejszymi ośrodkami akademickimi i badawczych, w tym z Uniwersytetem Wrocławskim i Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy’ego Brandta
✅możliwość realizacji własnych projektów - u nas liczy się każdy pomysł!
✅zwiększysz swoje szanse na zwycięstwo w konkursach o stypendia takie, jak ministerialne, a także o projekty grantowe etc.
✅poszerzysz swoje horyzonty i będziesz mieć szansę na pracę w kreatywnym, międzynarodowym środowisku
✅jeżeli tylko jesteś chętny - możesz ćwiczyć umiejętności językowe w zakresie j.angielskiego oraz j.niemieckiego

????Co nas wyróżnia?

➡️Jesteśmy interdyscyplinarni: do naszego zespołu należą socjologowie, historycy, ekonomiści, filologowie, dyplomaci, a także osoby związane ze sztuką, czy projektowaniem
➡️stawiamy na integrację
➡️rozwój z nami to długodystansowy proces i wieloma perspektywami!
➡️organizujemy szkolenia, wyjazdy, konferencje naukowe i projekty międzynarodowe
➡️nie boimy się nowych wyzwań

????Formularz zgłoszeniowy:
????Harmonogram rekrutacji:
Rekrutacja trwa do 22.04.22 r.

Czytany 1534 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 kwietnia 2022 09:14