piątek, 12 listopada 2021

Spotkanie dwóch historyków przy mikrofonie

plakat spotkanie 17-11-2021
W imieniu Interdyscyplinarnego Studenckiego Koła Naukowego Miłośników Historii Kultury serdecznie zapraszamy na spotkanie z Rektorem Uniwersytetu Wrocławskiego JM Przemysławem Wiszewskim oraz z Dyrektorem Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy'ego Brandta prof. Krzysztofem Ruchniewiczem.

Celem spotkania jest rozważenie kwestii literatury i piśmiennictwa jako niezbędnych elementów warsztatu naukowego historyka. Goście opowiedzą również o swojej przygodzie z podcastem 2historyków1mikrofon, który liczy już prawie 70 odcinków i 10tys. odsłuchów.

Spotkanie odbędzie się w CSNE na ul. Strażniczej 1-3 w dniu 17.11.2021. o godz. 17.00.

Zapraszamy serdecznie!

Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na FB (link).
Czytany 5934 razy Ostatnio zmieniany środa, 17 listopada 2021 08:40