piątek, 26 maja 2023

Studenci przepytają polityków

debata przedwyborcza baner

DEBATA PRZEDWYBORCZA ????️

Nadchodzące jesienne wybory parlamentarne to nie tylko kampania wyborcza prowadzona przez polityków. To także konfrontacja ze społeczeństwem obywatelskim, w którym studenci mają głos.
Wobec tego, zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu, które będzie okazją do zadania pytań i wymiany poglądów z politykami reprezentującymi 6 największych ugrupowań polskiego parlamentu. Otwieramy pole do rzetelnej dyskusji, opartej na szacunku i tolerancji. Już pod koniec maja, spotkajmy się z parlamentarzystami na Instytucie Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego!

➡️KIEDY: 30 maja 2023, 11.30 - 13.30
➡️GDZIE: Aula ABC, Instytut Politologii, Wydział Nauk Społecznych, Uniwersytet Wrocławski
????Wydarzenie będzie transmitowane na Facebooku.

Więcej szczegółów, w tym przedstawienie zaproszonych polityków, już w nadchodzących dniach !

Wydarzenie zorganizowane jest przez członków Koła Naukowego Interdyscyplinarnych Działań Europejskich i Koła Naukowego Projekt Europa, ze wsparciem merytorycznym Katedry Jeana Monneta, Katedry Studiów Europejskich, Instytutu Politologii, DAAD, Centrum Willy’ego Brandta z Uniwersytetu Wrocławskiego.

???? CZAS NA SESJĘ: ODPYTAJMY POLITYKÓW !

Zachęcamy do śledzenia!

debata przedwyborcza plakat