poniedziałek, 08 października 2018

Prof. Sabine Kuhlmann rozpocznie nową serię wykładów CSNE

Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy'ego Brandta Uniwersytetu Wrocławskiego serdecznie zaprasza na spotkanie z Prof. Sabine Kuhlmann z Uniwersytetu w Poczdamie, które rozpoczynie nową serię wykładów w CSNE. Seria The Guest Lectures of the Willy Brandt Center to cykl wykładów gościnnych, prowadzonych przez znanych i cenionych wykładowców z zagranicznych uczelni zaproszonych przez Centrum. Spotkania skierowane są zarówno dla polskich jak i zagranicznych studentów i prowadzone będą w języku angielskim.

Pierwsze spotkanie z cyklu - „Comparing Public Administration in Europe: Convergence or Divergence?" - odbędzie się już w najbliższy poniedziałek (15.10) o godz. 10:00 w Siedzibie Centrum w sali 43.

ZAPRASZAMY!

Prof. Sabine Kuhlmann (Uniwersytet w Poczdamie)

„Comparing Public Administration in Europe: Convergence or Divergence?"

15.10 | godz. 10.00 | CSNE, sala 43

Wykład z dyskusją zajmuje się problematyką porównania i reformy administracji publicznej w Europie. Prof. Kuhlmann jest ekspertem restrukturyzacji administracji publicznej, decentralizacji instytucjonalnej oraz komparatystyki instytucji samorządowych w Europie. Prowadzi ona działalność naukową i doradczą, doradza m.in. niemieckiemu rządowi federalnemu.

Plakat web Sabine Kuhlmann 2018

Czytany 3820 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 09 października 2018 22:44