wtorek, 18 października 2016

"25 lat polsko-niemieckiego sąsiedztwa. Bilans relacji" wykład ku czci Willy'ego Brandta

Fundacja im. Friedricha Eberta oraz Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy’ego Brandta Uniwersytetu Wrocławskiego zapraszają w poniedziałek 24 października do Wrocławia, gdzie po kilku latach przerwy po raz kolejny odbędzie się wykład ku czci Willy’ego Brandta. Wystąpienie pod tytułem "25 lat polsko-niemieckiego sąsiedztwa. Bilans relacji" wygłosi premier kraju związkowego Brandenburgii oraz Koordynator Polsko-Niemieckiej Współpracy Międzyspołecznej i Przygranicznej Dietmar Woidke.

e-zaproszenie-25lat-01

Wykład odbędzie się na Uniwersytecie Wrocławskim w Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. W. Brandta, przy ul. Strażniczej 1-3, w sali nr 13. Początek o godzinie 11.00, po wykładzie przewidziana jest dyskusja.

Po zakończeniu spotkania w tym samym miejscu odbędzie się uroczyste podpisanie porozumienia o współpracy między Dolnym Śląskiem i Brandenburgią z udziałem premiera Woidke oraz Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego.

Plakat do pobrania TUTAJ

-----------------

Prosimy o potwierdzenie udziału do 20 października pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod numerem telefonu +48 71 375 95 03.

Wykład będzie tłumaczony symultaniczne.

Czytany 5909 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 18 października 2016 14:22