niedziela, 02 czerwca 2013

III edycja duńsko-niemiecko-polskiego seminarium Wyróżniony

„Relacje transnarodowe i transgraniczne w Europie. Jedność w różnorodności?”

To temat kolejnego, odbywającego się trzeci raz seminarium dla studentów i doktorantów,
które CSNE im. Willy’ego Brandta UWr organizuje we współpracy z Politechniką w Dreźnie,
Fundacją Współpracy Polsko-Niemieckiej, Uniwersytetem we Flensburgu, Uniwersytetem Syddansk

Sigmund-Neumann Institut oraz Akademie Sankelmark.

Seminarium organizowane jest w dniach: 15-17 maja 2013r. we Flensburgu w Akademii Sankelmark.

W tegorocznej edycji uczestniczą dr Monika Sus i dr Elżbieta Opiłowska oraz studentki dyplomacji europejskiej: Marta Wołowiec, Martyna Rzepka i Joanna Czykałko.

Program do pobrania

Czytany 20328 razy