piątek, 17 grudnia 2010

Call for papers- Międzynarodowa Konferencja Interdyscyplinarna Kino polskie i niemieckie na pograniczu kultur Wyróżniony

Międzynarodowa Konferencja Interdyscyplinarna

Kino polskie i niemieckie na pograniczu kultur
Wrocław 24-26 listopada 2011 r.

Konferencja organizowana jest przez:

• Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy’ego Brandta Uniwersytetu Wrocławskiego;
  • Instytut Nauk o Mediach Uniwersytetu w Trewirze; Polskie Towarzystwo Kulturoznawcze.

Konferencja współfinansowana jest przez:

• Urząd Miasta Wrocławia, Wydział Kultury;
  • Polski Instytut Sztuki Filmowej;
  • Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej;
  • Goethe-Instytut w Krakowie.

Konferencja jest częścią projektu „Kino polskie i niemieckie na pograniczu kultur” realizowanego we współpracy Centrum im. Willy’ego Brandta Uniwersytetu Wrocławskiego, Instytutu Nauk o Mediach Uniwersytetu w Trewirze oraz Polskiego Towarzystwa Kulturoznawczego, i finansowanego z dotacji Polsko-Niemieckiej Fundacji na rzecz Nauki.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w konferencji prosimy o przesyłanie propozycji tematów wystąpień wraz z krótkimi (do 1/2 strony) ich streszczeniami w języku polskim lub niemieckim do dnia 28 lutego 2011 r. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

W marcu 2011 r. nastąpi decyzja o wyborze uczestników.

Czytany 69143 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 10 lutego 2011 12:22