Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij
Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

WBZ

wtorek, 11 maja 2010

Centrum w programie Kowalski i Schmidt Wyróżniony

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Najbliższy odcinek popularnego w Polsce i w Niemczech programu "Kowalski i Schmidt", będzie poświęcony Centrum Willy`ego Brandta i I w Polsce Zjazdowi Niemcoznawców. 

 

Redakcja

 

Kowalski i Schmidt – co 14 dni w telewizji rbb

"Kowalski i Schmidt" zajmuje się dniem codziennym w Niemczech i w Polsce. Niezależnie od różnic między obydwoma krajami, istnieją również podobne problemy wynikające z socjalistycznej przeszłości. Chodzi o styl życia w Niemczech i w Polsce i o trendy. Tematy dotyczą wielu dziedzin: kultury, polityki, nauki i spraw społecznych. Na problemy między obydwoma państwami dziennikarze reagują nie grożącym palcem, lecz z przymrużeniem oka.

"Kowalski i Schmidt" jest jedynym regularnym programem, który produkowany jest wspólnie i emitowany transgranicznie przez dwie narodowe stacje telewizyjne. Program emitowany jest co dwa tygodnie i prowadzony przez Olę Rosiak i Daniela Finger na przemian w Niemczech i w Polsce. "Kowalski i Schmidt" pokazywany jest w rbb co 14 dni, w niedzielę o 19:00, i w TVP3 raz w miesiącu.

 

 Prowadzący

 

 

Program "Kowalski i Schmidt" prowadzą Ola Rosiak i Max Ruppert. Ten polsko-niemiecki magazyn nadawany jest w telewizji rbb co drugą niedzielę o 19:00.


http://www.rbb-online.de/pl/kowalskitrifftschmidt/index.html

Czytany 27036 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 02 grudnia 2010 11:26