Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij
Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

WBZ

Tuesday, 13 April 2021

Weź dane innych, aby zrobić to lepiej! - kolejne warsztaty organizowane przez KN IDE

Written by 
Rate this item
(0 votes)

warsztaty kajdanek2

 

W imieniu studentów koła naukowego Interdyscyplinarnych Działań Europejskich (IDE) serdecznie zapraszamy do udziału w zdalnych warsztatach pt. ''Weź dane innych, aby zrobić to lepiej! Analiza danych zastanych w tekstach naukowych.'' Warsztaty poprowadzi prof. Katarzyna Kajdanek (WNS UWr).

 

Warsztaty odbędą się 16 kwietnia 2021r. (piątek) w godz. 17:00-18:30 a platformie Zoom.

 

Co da Ci udział w warsztacie?

Udział w wydarzeniu umożliwi Ci socjologiczne rozumienie sensu mierników (średnia, mediana, dominanta, itp.), rozumienie tabel krzyżowych oraz zdobycie umiejętności opowiadania o danych w kontekście prac naukowych, a także wiedzę jak poprawnie łączyć wnioski badań innych ludzi z wnioskami z części empirycznej własnych badań

 

Zamysł warsztatów oparty jest na wykorzystaniu wybranego sondażu ze strony CBOS -''Edukacja zdalna - doświadczenia i oceny''.

 

Jak się zgłosić?

Jeśli jesteś chętny/chętna jedyne co musisz zrobić to zgłosić się poprzez wysłanie e-mail na adres naszego Koła -->  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it . Następnie wyślemy Ci odpowiedź z linkiem do platformy ZOOM do warsztatów.

 

Warsztaty będą mieć charakter otwarty, więc każdy zainteresowany może jak najbardziej wziąć udział.

 


Prof. Katarzyny Kajdanek jest socjolożką miasta oraz wykłada w Zakładzie Socjologii Miasta i Wsi Uniwersytetu Wrocławskiego. Badawczo zajmuje się przejawami procesu urbanizacji - ostatnio powrotami z osiedli podmiejskich do miasta i odrodzeniem wsi na ziemi kłodzkiej, a także kwestiami tożsamości regionalnej i lokalnej. Jest aktywna na polu stosowanych nauk społecznych - współtworzyła projekt ewaluacji społecznego oddziaływania ESK Wrocław 2016, przygotowywała raport Wrocławska Diagnoza Społeczna 2017, 2014 i 2010, wspiera badawczo procesy rewitalizacji (min. we Wrocławiu, Lesznie, Słupsku).

 

Serdecznie zapraszamy i widzimy się 16 kwietnia!

Read 2340 times