Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij
Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

WBZ

Tuesday, 02 July 2013

Zjazd Niemcoznawców również dla bibliotekarzy

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Organizatorzy II Zjazdu Niemcoznawców pomyśleli również o bibliotekarzach! Dla nich specjalnie odbędzie się osobne forum na temat: Współczesne Niemcy (1989- ) w księgozbiorach polskich bibliotek i instytucji kultury. Wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w tej niecodziennej dyskusji.

 

Serdecznie zapraszamy reprezentantów bibliotek niemcoznawczych, które podczas forum zaprezentują się w krótkim 5-10 minutowym wystąpieniu. Każda z instytucji otrzyma możliwość przygotowania postera o jej działalności. Organizatorzy Zjazdu zadbają zaś o jego wydruk i oprawę  tworząc w ten sposób wyjątkową galerię dla pozostałych niemcoznawców.

 

Jednak galeria to nie wszystko! Prawdziwą wisienką na torcie szykowaną dla bibliotekarzy jest wybranie grupy roboczej, która zajmie się przygotowaniem bazy bibliotek niemcoznawczych na portalu internetowym niemcy-online – jednym z największych w Polsce informującym na bieżąco o aktualnościach zza Odry.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

W razie pytań prosimy uprzejmie o kontakt z:
dr kust. dypl. Edytą Kotyńską: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Read 64990 times Last modified on Tuesday, 16 July 2013 11:43