Freitag, 29 Juli 2022

INTERDYSCYPLINARNE STUDIA EUROPEJSKIE – spotkanie informacyjne

(0 votes)

baner spotkanie info ise2022 v2

Zapraszamy do wzięcia udziału w „Dniu Drzwi Otwartych CSNE”, które będzie poświęcone kierunkowi studiów magisterskich II stopnia „Interdyscyplinarnych Studiów Europejskich” prowadzonego na Uniwersytecie Wrocławskim przez Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych oraz Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy’ego Brandta (CSNE).

Spotkanie odbędzie się 5 września (poniedziałek) 2022 roku w godzinach 12.00-13.30 w CSNE (ul. Strażnicza 1-3 we Wrocławiu, sala 13).

W spotkaniu będzie można także wziąć udział w formie zdalnej, poprzez platformę zoom.

W celu otrzymania linku do spotkania proszę pisać pod adres Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! JavaScript muss aktiviert werden, damit sie angezeigt werden kann.

Na pytania zainteresowanych będą odpowiadali:

• wykładowcy na kierunku ISE (dr Anna Kurpiel i dr Maciej Olejnik),
  • absolwenci kierunku ISE,
  • członkowie Koła Naukowego Interdyscyplinarnych Działań Europejskich działającego przy CSNE.

Informacje na temat kierunku można znaleźć w zakładce DYDAKTYKA -> Interdyscyplinarne Studia Europejskie (ISE)

Kandydaci mogą również "zasięgnąć języka" na specjalnej Grupie Prywatnej "ISE: kandydaci i studenci - Interdyscyplinarne Studia Europejskie - UWr" na fb.

Serdecznie zapraszamy!

Read 1488 times Last modified on Freitag, 29 Juli 2022 12:24