Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij
Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

WBZ

Montag, 01 März 2021

Kwestionariusz ankiety krok po kroku - warsztaty z prof. K. Kajdanek

Written by 
Rate this item
(0 votes)

2021-03-05 warsztaty IDE


 

 

W imieniu studentów koła naukowego Interdyscyplinarnych Działań Europejskich (IDE) serdecznie zapraszamy do udziału w zdalnych warsztatach pt. Kwestionariusz ankiety krok po kroku. Warsztaty poprowadzi prof. Katarzyna Kajdanek (WNS UWr).

 

Warsztaty odbędą się 5 marca 2021r. (piątek) w godz. 18:00-19:30 na platformie Zoom.

 

Jeśli zastanawiasz się jak zabrać się do tworzenia kwestionariusza ankiety i jak bezbłędnie to robić - to te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

 

Co da Ci udział w warsztacie?

Będziesz miał/miała okazję poznać podstawy i zasady całego procesu, dowiedzieć się jak stworzyć kwestionariusz by był poprawny metodologicznie oraz zaczerpnąć praktycznych porady od prof. Katarzyny Kajdanek.

 

Jak się zgłosić?

Jeśli jesteś chętny/chętna jedyne co musisz zrobić to zgłosić się poprzez wysłanie e-mail na adres naszego Koła --> Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! JavaScript muss aktiviert werden, damit sie angezeigt werden kann. . Następnie wyślemy Ci odpowiedź z linkiem do platformy ZOOM do warsztatów.

 

Warsztaty będą mieć charakter otwarty, więc każdy zainteresowany może jak najbardziej wziąć udział.

--

Prof. Katarzyny Kajdanek jest socjolożką miasta oraz wykłada w Zakładzie Socjologii Miasta i Wsi Uniwersytetu Wrocławskiego. Badawczo zajmuje się przejawami procesu urbanizacji - ostatnio powrotami z osiedli podmiejskich do miasta i odrodzeniem wsi na ziemi kłodzkiej, a także kwestiami tożsamości regionalnej i lokalnej. Jest aktywna na polu stosowanych nauk społecznych - współtworzyła projekt ewaluacji społecznego oddziaływania ESK Wrocław 2016, przygotowywała raport Wrocławska Diagnoza Społeczna 2017, 2014 i 2010, wspiera badawczo procesy rewitalizacji (min. we Wrocławiu, Lesznie, Słupsku).

 

Serdecznie zapraszamy i widzimy się 5 marca!

Read 1979 times Last modified on Donnerstag, 04 März 2021 10:54