Montag, 11 Januar 2021

Informacja dla studentów ISE w sprawie języka obcego

(0 votes)

UWAGA! Informacja ze SPNJO w sprawie dodatkowego terminu testów kwalifikacyjnych z języka obcego

Dodatkowy test kwalifikacyjny dla studentów pierwszego roku, którzy nie mogli do niego przystąpić w terminie wyznaczonym dla ich kierunku oraz studentów przeniesionych z innych uczelni odbędzie się w następującym terminie:

• 15.01.2021

Testy odbywają się zdalnie.

Testy zostaną otwarte 15.01.2021 o godz. 9.00 a zamknięte 15.01.2021 o godz. 21.00

Studenci powinni skończyć rozwiązywać test najpóźniej 15.01.2021 o godz. 21.00.

Test przeznaczony jest JEDYNIE dla OKREŚLONEJ grupy studentów.

Do testu MOGĄ przystąpić:

• studenci przeniesieni z innych uczelni;
  • studenci ze starszych lat, którzy nie rozpoczęli nauki (nie są zapisani do grup i nie zdawali egzaminu) a chcieliby rozpocząć naukę języka obcego;
  • studenci, którzy nie podeszli (przeoczyli termin) do testu wraz ze swoim rokiem i kierunkiem w wyznaczonym dla nich terminie w listopadzie i grudniu 2020;
  • studenci, których test kwalifikacyjny stracił ważność.

Do testu NIE MOGĄ przystąpić:

• studenci, którzy już go pisali a test jest nadal ważny (test traci ważność po 3 semestrach);
  • studenci, którzy rozpoczęli już naukę w grupach.

Jeśli student przystąpi do testu drugi raz, to wynik drugiego testu zostanie anulowany.

Student rozwiązuje i przesyła test online, bez konieczności uprzedniej rejestracji i zapisów.

• Student otwiera test korzystając z podanego LINKU – linki są umieszczone na stronie SPNJO i pozostają aktywne jedynie w godzinach otwarcia testu.
  • Test trwa 100 minut i składa się ze 120 zadań. Student ma jedno podejście do testu.
  • Student ma obowiązek wypełnić test samodzielnie.
  • Po napisaniu testu kwalifikacyjnego studenci zostaną przydzieleni do grup na odpowiednim poziomie. Listy studentów i wykaz grup dla kierunków, które zgodnie z programem rozpoczynają lektorat w drugim semestrze ukażą się na stronie SPNJO w kafelku WYKAZ GRUP przed rozpoczęciem zajęć w semestrze letnim w roku akademickim 2020/2021.
Read 6088 times Last modified on Montag, 11 Januar 2021 11:18