Donnerstag, 11 Oktober 2018

Gościnny wykład prof. Petera Schiffauera

(0 votes)

Kolejnym gościem serii The Guest Lectures of the Willy Brandt Center będzie prof. Peter Schiffauer z Uniwersytetu w Hagen, który wygłosi wykład pt. A glance at the European Union's practice of legislating: Constitutional culture in a multi-level system?. Spotkanie odbędzie się w środę 17 października o godz. 16.30 w sali nr 43 CSNE. Serdecznie zapraszamy zarówno studentów z Polski jak i zzagranicy oraz wszystkich zainteresowanych. Wykład oraz dyskusja będą prowadzone w języku angielskim.

Prof. Peter Schiffauer (Uniwersytet w Hagen)

"A glance at the European Union's practice of legislating: Constitutional culture in a multi-level system?"

17.10 | godz. 16.30 | CSNE, sala 43

Wykład z dyskusją przybliża proces legislacyjny Unii Europejskiej, w szczególności jego wielopoziomowy system, z perspektywy „insiderskiej”. Prof. Schiffauer jest prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w instytucjach unijnych (głównie w Parlamencie Europejskim i Trybunale Sprawiedliwości Unii Europejskiej) oraz ekspertem prawa europejskiego.

Plakat A3 wykład Peter Schiffauer 2018 druk

Read 3692 times Last modified on Donnerstag, 11 Oktober 2018 14:35