Donnerstag, 05 November 2015

Wykłady Prof. dra Nico Stehra "Exceptional circumstances: Climate change and democracy" oraz "Is knowledge power? Knowledge about knowledge"

(0 votes)

Serdecznie zapraszamy na wykład pod tytułem Exceptional circumstances: Climate change and democracy,

który wygłosi prof. Nico Stehr z Zeppelin Universität Friedrishafen. Wydarzenie będzie miało miejsce 9 listopada 2015 o godz. 11.30 w sali im.Lutza w CSNE.

Zapraszamy również na godz. 16.00 tego samego dnia na drugi wykład profesora – Is knowledge power? Knowledge about knowledge, który odbędzie się w Instytucie Filologii Germańskiej, plac Nankiera 15.

Wykłady będą prowadzone w języku angielskim.

----------------------------------

Wydarzenie jest organizowane przy współpracy CSNE im Willy'ego Brandta, Instytutu Filologii Germańskiej oraz Instytutu Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Read 4582 times Last modified on Donnerstag, 05 November 2015 15:33