Keine Übersetzungen vorhanden.

Wspólne projekty ze studentami z programu Erasmus +

Czy chcieliście kiedyś zorganizować własny workshop/seminarium naukowe? Czy mieliście okazję współpracować ze studentami przebywającymi w Polsce w ramach programu Erasmus+? Na kierunku ISE będziecie mogli rozwinąć swoje umiejętności organizacyjne i podzielić się doświadczeniami ze studentami z innych państw.

Centrum wspiera technicznie i finansowo inicjatywy studenckie. Jesteśmy pewni, że tego typu doświadczenia będą dla Was pomocne w przyszłości.

Zobaczcie, jak ciekawe projekty są realizowane przez studentów w Centrum! Jednym z przykładów takiego eventu był workshop pt. „Let's talk! Stories of Europe. European Union – foreign control or protector of freedom?”.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Gorąco zachęcamy was do wspólnej inicjatywy!