Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij
Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

WBZ

czwartek, 10 czerwca 2021

Porozumienie o współpracy z Education and Training Network

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy'ego Brandta Uniwersytetu Wrocławskiego w dniu 3.06.2021 zawarło porozumienie o współpracy z międzynarodową organizacją Education and Training Network.

 

Education and Training Network to instytucja specjalizująca się w organizacji różnego rodzaju działań i aktywności dla europejskich studentów w ramach licznych programów funkcjonujących w UE. Na rynku europejskim działa od ponad 20 lat i w swojej branży jest liderem. Działalność prowadzi w ramach 6 agencji, znajdujących się w: Irlandii (Cork), Hiszpanii (Málaga), Niemczech (Berlin), Bułgarii (Sofia), Włoszech (Rimini) oraz Wlk. Brytanii (Portsmouth).

 

Zrzut ekranu 2021-08-31 o 01.38.12

 

Zawarte porozumienie ma przyczynić się do realizacji działań promujących naukę oraz wspierania rozwoju zawodowego i jakości kształcenia. W ramach współpracy obie strony wyrażają przede wszystkim gotowość organizacji procesu praktyk zawodowych i staży dla studentów oraz absolwentów studiów realizowanych w Centrum im. Willy’ego Brandta. Studenci i absolwenci Interdyscyplinarnych Studiów Europejskich, w ramach programu Erasmus+, będą mieli możliwość odbycia praktyk studenckich oraz staży absolwenckich w wybranych agencjach Education and Training Network.

Czytany 6124 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 sierpnia 2021 23:42