poniedziałek, 10 maja 2021

Jak badać interdyscyplinarnie? - warsztaty z dr Kurpiel

warsztaty kurpiel

„Jak badać interdyscyplinarnie? Rozwój naukowy a łączenie różnych metod badawczych” – warsztaty z dr A. Kurpiel
Zapraszamy do udziału w warsztatach organizowanych przez studentów Koła Naukowego Interdyscyplinarnych Działań Europejskich

UWAGA! Zgłoszenia są przyjmujowane poprzez formularz Google:
Podczas warsztatu wspólnie zastanowimy się:
???? czym jest interdyscyplinarność,
???? czy jest ona możliwa
???? i jeśli tak – na czym polega?
Przedstawione zostaną przykłady badań interdyscyplinarnych oraz zrealizowanych projektów badawczych. ????
Odpowiemy na pytania o to, kiedy podejście interdyscyplinarne sprawdza się najlepiej?
Czy zawsze można łączy metody różnych dziedzin?
Wypunktujemy zalety podejścia interdyscyplinarnego, a także czyhające na badacza pułapki.  ????
Na zakończenie przedyskutujemy Wasze problemy i pytania.
???? KIEDY?
13 maja 2021 r. w godz. 17:00 – 18:15
???? GDZIE?
Platforma ZOOM
???? JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
Jeśli jesteś chętny, jedyne co musisz zrobić to zgłosić się poprzez formularz (link powyżej)
????‍♀️ ????‍♂️Warsztaty będą mieć charakter otwarty, więc każdy zainteresowany może wziąć udział!
????W dzień przed wykładem otrzymają Państwo drogą mailową link do platformy Zoom. Państwa adresy mailowe (z uwagi na przepisy uniwersytetu) muszą zostać zarejestrowane w aplikacji przed wydarzeniem.

???? KTO POPROWADZI?
????Dr Anna Kurpiel jest adiunktem w Katedrze Nauk Społecznych i Ekonomicznych. Badawczo zajmuje się migracjami, regionami pogranicza i wielokulturowością, pamięcią i upamiętnieniem, metodologią nauk społecznych i życiem codziennym. ????????‍????
???? Badania interdyscyplinarne pozwalają na wyjście poza obszar swojej dziedziny, aby uzyskać szersze i świeższe podejście do problemu badawczego.

Serdecznie zachęcamy do udziału w warsztatach!
Czytany 1488 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 13 maja 2021 13:17