środa, 02 października 2019

Wykład prof. Andreasa Wirschinga w ramach cyklu Willy Brandt Lectures

2019 baner Wirsching 1

Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy’ego Brandta oraz Fundacja im. Friedricha Eberta serdecznie zapraszają na wykład pt.  „Europa wohin? Fortschritt und Krise der europäischen Integration seit 1989/Qvo vadis Europa? Postęp i kryzys integracji europejskiej po 1989 roku”, który wygłosi prof. Andreas Wirsching, dyrektor Instytutu Historii Najnowszej w MonachiumSpotkanie odbędzie się dnia 16 października (środa) o godz. 18.00 Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego (pl. Uniwersytecki 1).

Wydarzenie to odbędzie się w ramach cyklu wykładów pt. Willy-Brandt-Lectures. Organizowane jest ono od kilku lat, w celu upamiętnienia patrona CSNE, byłego kanclerza RFN i laureata pokojowej Nagrody Nobla, Willy’ego Brandta.

Dotychczas gośćmi CSNE z tej okazji byli: Dietmar Woidke, Dieter Langewiesche, Hans-Ulrich Klose, Erhard Eppler, Angelica Schwall-Dürren, Heinrich August Winkler, Jürgen Kocka oraz Gerhard Schröder.

Podczas wykładu zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne.

Czytany 3226 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 10 października 2019 17:23